img

Bitget en iyi 15 Copy Trader’ı açıkladı


Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bitget, Kahraman Trader yarışmasının tamamlandığını duyurdu. Etkinlik sonucunda topluluk oylaması yoluyla etik standartlar ve profesyonel özelliklere sahip en iyi 15 Copy Trader açıklandı.

Bitget.’in düzenlediği etkinlikte kazananlar beş ayrı kategoriye ayrıldı. Farklı parametrelere göre oylanan yarışmada en iyi 15 Copy Trader; Büyük Şampiyon Ödülü, Robin Hood Ödülü, Mansa Ödülü, Hermes Ödülü ve Genghis Ödülü’nün sahibi oldu. Kategorilerdeki ödül havuzları 3 bin ile 8 bin USDT arasında değişiklik gösterirken, kazananlar poker temalı NFT’ler ve Copy Trade takipçi sayısı artırma gibi ayrıcalıklara sahip oldu. Borsa, Kahraman Trader yarışmasına katılanlar için de Twitter’da AMA semineri ile Bitget Hero Traders Foundation’a katılarak takip aktiviteleri ve eğitimlere dahil olma gibi avantajlar sağladı.

Kahraman Trader etkinliğine ilişkin açıklamalarda bulunan Bitget Yöneticisi Gracy Chen, “Bitget, her zaman kullanıcıları için en etkili işlem bilgilendirmeleriyle, en iyi topluluğu oluşturmak için yatırım yaptı. Kahraman Trader 2022 Ödülleri gibi etkinlikler, topluluk kullanıcılarının ödüllü etkinliklere katılarak Copy Trade ve türev işlemler piyasasının sunduğu fırsatları keşfetmesi için büyük önem taşıyor. Vadeli Kahraman Trading Ödülleri etkinliğe katılarak işlem ekosisteminin gelişmesine katkı sağlayan tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.” dedi.

75 Yıldız Trader’ın katıldığı ve kazananların tek tıkla Copy Trade verilerinden belirlendiği Kahraman Trader yarışması, Copy Trade’deki ilerlemeyi sembolikleştirmesi açısından büyük önem taşıyor. 

Ürün gelişimine ve inovasyona ciddiyetle yaklaşan Bitget, Copy Trade’in öncüsü olarak biliniyor. Borsanın Tek Tıkla Copy Trade ürünü 19 Ocak 2023 itibariyle, 80 binden fazla trader ve 380 binden fazla takipçiyi cezbetti ve başlangıçtan itibaren de 47 milyon karlı Copy Trade işlemi gerçekleştirildi. Bitget, geçtiğimiz günlerde önemli bir adım atarak Copy Trade özelliğini spot piyasada aktifleştiren ilk kripto para borsası olmuştu.

Kahraman Trader Ödülleri’nin kazananları ödülleri ve diğer ilgili detayları Bitget resmi web sitesinde yer alıyor.

Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.