img

Popun taze sesi ‘Hoppa’ şarkısıyla 3 haftada 1,5 milyon dinlenmeye ulaştı


Post- modernizmle birlikte müzik dünyasının trendine dönüşen pop rüzgarı yeni seslerle ritim kazanıyor. Son olarak medya kuruluşlarındaki kariyerinin ardından geçtiğimiz aylarda müzik piyasasına giren Sultan Bozkurt, yeni teklisini müzikseverlerin beğenisine sundu. ‘Hoppa’ adını taşıyan şarkı, kısa süre içerisinde dinleyicilerden yoğun ilgi gördü. Birçok çalma listesinin en’lerinde yerini alan şarkı, 3 haftada Spotify’da 500 bin dinlenmeye ulaşırken, bu rakam YouTube’da 1 milyona çıktı.

Dördüncü teklisi de yolda

Konuya dair yaptığı açıklamada dördüncü şarkısı için de çalışmalara başladığını belirten Sultan Bozkurt’tan edinilen bilgilere göre söz ve müziği Zeki Güner’e ait şarkının, klip yönetmenliğini de Hüseyin Özkan üstlendi. Kışa hazır hissetmeyenleri yaz aylarına geri götüren video klibin yanı sıra, dinleyiciler şarkıyla birlikte birçok duyguyu bir arada yaşama fırsatı buluyor. Sultan Bozkurt geçtiğimiz aylarda yayımladığı Terapi ve Titanik isimli şarkılarıyla da dinleyicilerin müzik yolculuğuna eşlik etmişti.

Yeni şarkısı ile de müzik sektörüne damga vurmaya devam edeceğini vurgulayan Sultan Bozkurt aralık ayında yeni şarkısı ile sevenleri ile buluşacağını belirtti. Yeni şarkısı için çok heyecanlı olduğunu belirten Sultan Bozkurt, çalışmalara hızla devam ettiğini söyledi.

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.