img

Suwen kasım ayında yeni mağazalarla büyümeye devam etti


Türkiye’nin en hızlı büyüyen kadın iç giyim perakende markası Suwen kasım ayında Türkiye ve Kıbrıs’ta açtığı yeni mağazalarla büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin 43 ilinde perakende mağazalarıyla faaliyet gösteren Suwen İzmir’de 12., Bolu ve Kıbrıs’ta 2. mağazasını açtı.

İç giyimden ev giyime, çoraptan korseye, mayo ve bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar bin 500’e yakın ürün çeşidiyle, farklı yaş ve tarzdaki kadınların her anında yanında olmayı hedefleyen Suwen kasım ayında da yeni açtığı mağazalarla büyümeye ve daha fazla tüketiciyle buluşmaya devam etti.

Suwen kasım ayında İzmir’deki 12.mağazasını Agora AVM’de açarken Bolu’da 14 Burda AVM’de açtığı 2. mağazasıyla tüketicilerle buluştu. Suwen Kıbrıs’taki 2.mağazasını da Girne’de açtı. Suwen’in toplam mağaza sayısı 160 oldu.

Geniş mağaza ağıyla birçok kadına ulaşan Suwen’in Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Ali Bolluk şunları söyledi:

“Geçtiğimiz yıl hızlandırdığımız büyüme hedeflerimizi 2022’de daha da arttırarak, büyüyen perakendecilik operasyonlarımız doğrultusunda yeni açtığımız mağazalarla hem Türkiye’de hem de Kıbrıs’ta giderek daha geniş bir coğrafi alana yayılıyoruz.

2022’nin başında, tarafsız bir araştırma firmasının yaptığı incelemeye göre kadınların yüzde 95’i iç giyim, ev giyim, çorap, plaj giyim, hamile ve lohusa giyimde Suwen’i tavsiye ediyor. Bu talepten yola çıkarak, 2022 yılının başında belirlediğimiz yeni mağaza hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz.”

Suwen hakkında:

2003 yılında İstanbul’da kurulan Suwen, Türkiye kadın iç giyim, ev giyim, plaj giyim ve çorap (KİEP) sektöründe faaliyet göstermektedir. Modern Özel Zincir Mağazalar arasında mağaza sayısı bakımından Türkiye’nin en yaygın ikinci mağaza ağına sahip olan Suwen’in mağazaları 2021 yılında yaklaşık 7,6 milyon ziyaretçi ağırlamıştır.

Suwen, kendi markası ve tasarımı ile müşterilerine hizmet vermektedir. İç giyimden ev giyimine, çoraptan korseye, mayo ve bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar geniş ürün yelpazesiyle bir kadının her anında yanındadır.

Suwen Türkiye’deki perakende ağını genişletmenin yanı sıra Romanya’da faaliyet göstermektedir. Ayrıca Irak, Azerbaycan, Kıbrıs, İsrail ve Filistin’de üçüncü tarafların işlettiği satış noktalarında da faaliyetlerine devam etmektedir.

Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.