img

OYGEM Akademi Oyun Geliştirme Eğitimleri için kayıtlar başladı


İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 2022 yılında başlatılan Oyun Girişimciliği ve Yazılım Merkezi (OYGEM), İZFAŞ Fuar Alanı’nda yer alan Kule İzmir’de, Türkiye'nin oyun sektörüne katkı sunmak için çalışmalarını sürdürüyor.

OYGEM, bünyesindeki akademi ile de oyun ve yazılım sektöründe yer almak isteyenlere birçok alanda ücretsiz eğitimler sunuyor.

OYGEM, İZFAŞ ve Digi Game Startup Studio iş birliğiyle düzenlenen OYGEM Akademi Oyun Geliştirme Eğitimleri için kayıtlar başladı.

Pixel Art Tasarım, Oyun Tasarımı, Oyun Motorları ve Kodlama ile Müzik ve Ses Efekti Tasarımı alanlarında verilecek eğitimlerde dersler 23 Ocak 2023 Pazartesi günü başlayacak. Beş hafta sürecek eğitimlerde ayrıca, Unreal Engine ve Amazon AWS workshopları da düzenlenecek.

Eğitimler temel seviyeden başlayacağı için oyun geliştirmeye meraklı ve kariyerini bu alanda ilerletmek isteyen herkes, OYGEM Akademi eğitimlerine katılabilecek. Program kapsamındaki eğitimler, çevrimiçi olarak Zoom programı üzerinden yapılacak. Ayrıca, OYGEM Akademi eğitim programı, yayın linki ve etkinlik detayları, başvuru sırasında kayıt olunan Discord sunucusu üzerinden paylaşılacak.

OYGEM Akademi Eğitimleri’nde, Oyun Motorları ve Kodlama Eğitimi Şamil Özçelik, Pixel Art Tasarım Eğitimi Halil Onur Yazıcıoğlu, Müzik ve Ses Efekti Tasarımı Eğitimi Mehmetcan Güler ve Oyun Tasarımı Eğitimi de Ata Deniz Oktay tarafından verilecek.

Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.